Usługi transportowe i spedycyjne Sulejówek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Sulejówka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Sulejówek

W obszarze działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do zasadności przewożonego towaru adekwatny środek transportu. Przeważnie przemieszczamy ekwipunek o standardowych formatach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport przewozi ładunki z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na szczególnie wysokim poziomie. Mamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami i nadawcami ładunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Bezpieczny przewóz ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Doręczamy oraz eksportujemy załadunki po całej Europie. W bieżących czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość.

Usługi spedycyjne Sulejówek

Realizując współpracę transportową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dopasowania odpowiedniego środku transportu. Organizujemy polskie oraz zagraniczne przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Przebieg riposty na sytuacje awaryjne jest ekspresowy, a zlecenia realizowane przez nas są w sposób sprężysty. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja kwalifikuje się do działań obszaru firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Nasza spedycja sporządza dodatkowo specyfikację przewozową. Do zadań naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Realizacja zakresu naszej profesji jest tożsama z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie polskim oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Spedycja to dyscyplina, która zajmuje multum elementów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej marce sprawy związane z tym problemem. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Warszawa, Zakręt oraz na terenie całej Polski i Europy.