Usługi transportowe i spedycyjne Supraśl

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Supraśla oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Supraśl

Ładunek , jaki przemieszcza nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i świetnie zrealizowaną pracę. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest śledzony. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Mamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ładunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Bezpieczny transport towarów to reguła, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz towarów. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. Pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do określonego celu. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu.

Usługi spedycyjne Supraśl

Doświadczenie i specjalistyczne podejście do pełnionych przez nas usług to właściwości, z którymi identyfikuje się nasza marka. Do któregokolwiek z Klientów podchodzimy kompleksowo i wyszukujemy dla niego odpowiednie rozwiązanie. Czas riposty na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zadania przeprowadzane przez nas są w sposób zwinny. Podczas przygotowywania przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Tok przejazdu towarów powierzony naszej jednostce jest stale pilotowany i kontrolowany. Z kolei w razie wszelakich przeszkód błyskawicznie następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Do zadań naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Spedycja to branża, która porusza wiele elementów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej marce sprawy związane z tym problemem. Zajmujemy się też sporządzeniem niezbędnych dokumentów do procesu realizacji przewozu towarów. W którejkolwiek chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie zasugerować stosowne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Sprawowana przez nas praca jest dokonywana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz spójna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Cegielnia, Ciasne, Cieliczanka, Czołnowo, Grabówka, Henrykowo, Izoby, Jałówka, Karakule, Krasne, Krasny Las, Łaźnie, Majówka, Międzyrzecze, Ogrodniczki, Podjałówka, Podsokołda, Pólko, Sobolewo, Sokołda, Sowlany, Stary Majdan, Surażkowo, Turo, Woronicze, Zacisze, Zaścianki, Zielona oraz na terenie całej Polski i Europy.