Usługi transportowe i spedycyjne Swarzędz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Swarzędza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Swarzędz

Korzystając usług naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Często dostarczamy ekwipunki o podstawowych formatach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny transport towarów to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. W obszarze działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do potrzeb dostarczanego ładunku właściwy środek przewozu. Przemieszczany towar poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną zgodnie z ustaleniami pracę. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie.

Usługi spedycyjne Swarzędz

Organizujemy polskie i zagraniczne przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. W dowolnym z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zasugerować doskonałe rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Dla każdego naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb przewożonego ekwipunku. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niesamowicie szybki i natychmiast podejmujemy sprawne rozwiązania. Profesjonalizm i wszechstronne podejście do dowolnego z Kontrahentów to cechy charakterystyczne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji założeń przewozowych. Sprawowana przez nas praca jest wykonywana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz tożsama z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Podczas procesu transportu towarów mogą wystąpić różnego gatunku dylematy. W takich momentach jest istotna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich transport w 99% trafia na czas. Spedycja to wyjątkowo obszerny temat, dlatego w owej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Marka Orzeł Transport sporządza niezbędną specyfikację dokumentów do procesu przejazdu towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bogucin, Garby, Gortatowo, Gruszczyn, Janikowo, Jasin, Karłowice, Katarzynki, Kobylnica, Kruszewnia, Łowęcin, Paczkowo, Pawłówko, Puszczykowo-Zaborze, Rabowice, Sarbinowo, Sokolniki Gwiazdowskie, Święcinek, Uzarzewo, Wierzenica, Wierzonka, Zalasewo oraz na terenie całej Polski i Europy.