Usługi transportowe i spedycyjne Świdnica

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Świdnicy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Świdnica

Zespół doskonale wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz większy prestiż w ocach własnych Klientów. Nasza firma świadczy usługi transportowe załadunków. Pełny proces transportu ładunków, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania poprzez nich zawodu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. Transportowany ładunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Najczęściej przewozimy ładunek o podstawowych kształtach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Świdnica

Spedycja należy do szeroko pojmowanego tematu, dlatego też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. W trakcie całego przebiegu przejazdu towarów mogą zdarzyć się przeróżnego charakteru motywy. W takich okolicznościach znacząca jest szybka odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. W każdym z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Do zagadnień naszego personelu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: właściwość towaru, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Błyskawicznie i elastycznie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas procesu transportu. Wdrażane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Do obszaru prowadzonych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również składanie specyfikacji transportowej. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą i zagraniczną. Nasza profesja to organizowanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Kontrahenta usług w obszarze spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są profesjonalni w spedycji i znajdują adekwatne rozwiązania dla Klientów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bojanice, Boleścin, Burkatów, Bystrzyca Dolna, Bystrzyca Górna, Gogołów, Grodziszcze, Jagodnik, Jakubów, Komorów, Krzczonów, Krzyżowa, Lubachów, Lutomia Dolna, Lutomia Górna, Makowice, Miłochów, Modliszów, Mokrzeszów, Niegoszów, Opoczka, Panków, Pogorzała, Pszenno, Słotwina, Stachowice, Sulisławice, Wieruszów, Wilków, Wiśniowa, Witoszów Dolny, Witoszów Górny, Zawiszów, Złoty Las oraz na terenie całej Polski i Europy.