Usługi transportowe i spedycyjne Świdwin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Świdwina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Świdwin

Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Całkowity proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Firma Orzeł Transport oferuje transport ładunków. Eksportujemy i importujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Ładunek , jaki przemieszcza nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając usług naszej marki osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Nasza brygada to zespół dobrze wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. Samochody i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. W zakresie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do zasadności transportowanego ekwipunku właściwy środek przewozu.

Usługi spedycyjne Świdwin

Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, stąd też warto jest go delegować doświadczonej firmie. Do założeń naszej spedycji należy urządzanie przewozu ładunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Nasza spedycja przygotowuje dodatkowo dokumentację przejazdową. Podczas czasu transportu towarów mogą wyniknąć przeróżnego typu kłopoty. W takich czasach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Dla któregokolwiek naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu przystosowany do potrzeb dostarczanego towaru. Na jakimkolwiek z fragmentów naszej pracy jesteśmy w stanie zasugerować idealne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu uzyskuje nieuniknione informacje takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane zarówno na skalę rodzimą, jak również międzynarodową. Realizacja obszaru naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie krajowym oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bedlno, Bełtno, Berkanowo, Bierzwnica, Bierzwnica, Blizno, Buczyna, Bystrzyna, Bystrzynka, Cieszeniewo, Cieszyno, Dobrowola, Głuszkowo, Gola Dolna, Gola Górna, Karpno, Kartlewo, Kawczyno, Klępczewo, Kluczkowo, Kluczkówko, Kłośniki, Kowanowo, Krasna, Krosino, Kunowo, Lekowo, Lipce, Łąkowo, Miłobrzegi, Niemierzyno, Nowy Przybysław, Oparzno, Osowo, Przybyradz, Przymiarki, Psary, Rogalinko, Rogalino, Rusinowo, Rycerzewko, Sława, Smardzko, Stary Przybysław, Stawiany, Śliwno, Świdwinek, Ząbrowo, oraz na terenie całej Polski i Europy.