Usługi transportowe i spedycyjne Świebodzin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Świebodzina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Świebodzin

Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Zazwyczaj dostarczamy towary o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. Całkowity proces przewozu towarów, jest śledzony. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną na czas pracę. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Przewożony ładunek poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Importujemy i eksportujemy ekwipunki w całej Europie.

Usługi spedycyjne Świebodzin

Podczas postępu transportu ekwipunków mogą wyniknąć różnego rodzaju defekty. W takich momentach jest istotna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Na jakimkolwiek spośród kroków naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć znakomite wyjście spośród zakresu spedycji i transportu. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieuniknionym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są wykonywane także na skalę regionalną, jak również zagraniczną. Z inicjatywą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego towaru. Sprawowana przez nas praca jest pełniona ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem ładunku oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Przebieg reakcji na sytuacje awaryjne jest krótkotrwały, a działania przeprowadzane przez nas są w sposób elastyczny. Jesteśmy specjalistami w planowaniu specjalistycznych i kompletnych usług w obszarze wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w wysyłce ekwipunków i szczególnie zabiegają o wypełnienie potrzeb Konsumentów w najbardziej ułatwiony sposób.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borów, Chociule, Glińsk, Gościkowo, Grodziszcze, Jeziory, Jordanowo, Kępsko, Kupienino, Lubinicko, Lubogóra, Ługów, Niedźwiady, Nowy Dworek, Raków, Rosin, Rozłogi, Rudgerzowice, Rusinów, Rzeczyca, Wilkowo, Witosław, Wityń, Wygon oraz na terenie całej Polski i Europy.