Usługi transportowe i spedycyjne Świeradów-Zdrój

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Świeradowa-Zdroju oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Świeradów-Zdrój

Importujemy i eksportujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za przeprowadzoną zgodnie z ustaleniami pracę. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne uprawniające do realizowania przez nich fachu. Regularnie przemieszczamy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Bezpieczeństwo transportu towarów to dewiza, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Ładunek , który przewozi nasza firma jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Świeradów-Zdrój

Ekspresowo i efektywnie reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na wszelakim szczeblu świadczonych przez nas usług. Sprawowana przez nas działalność jest pełniona ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie krajowym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do któregokolwiek z Klientów to cechy szczególne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji zadań transportowych. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę regionalną i zagraniczną. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym sporządzeniem dokumentacji. Nasza osada spedycyjna w trakcie organizowania transportu nabywa potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Planujemy regionalne oraz międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Z inicjatywą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego towaru. Przekazując w nasze ręce ekwipunek możesz mieć pewność, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Orłowice, Pobiedna oraz na terenie całej Polski i Europy.