Usługi transportowe i spedycyjne Świętochłowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Świętochłowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Świętochłowice

Transportowany towar poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz wyższy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. Do właściwego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Nasza firma przewozi ładunki do wyznaczonego punktu z Kontrahentem. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za punktualnie oraz dokładnie zrealizowaną pracę. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody inne trasy Europy. Bezpieczeństwo transportu towarów to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Świętochłowice

Nasza specjalizacja to przygotowywanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Kontrahenta usług w charakterze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są fachowi w spedycji oraz wyszukują znakomite rozwiązania dla Klientów. Intensywnie i elastycznie odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na jakimkolwiek szczeblu świadczonych przez nas usług. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem ekwipunku i sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są przeprowadzane także na skalę rodzimą, jak również zagraniczną. W jakimkolwiek z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie podpowiedzieć idealne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie przygotować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Nasza spedycja opracowuje również dokumentację przejazdową. Podczas procesu przewozu ładunków mogą wyniknąć rozmaitego rodzaju problemy. W takich czasach jest istotna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Zajmujemy się także stworzeniem nieodzownych dokumentów do toku realizacji transportu ładunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chorzów, Kochłowice, Wirek oraz na terenie całej Polski i Europy.