Usługi transportowe i spedycyjne Szadek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Szadku oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szadek

W obszarze poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do konieczności dostarczanego ładunku stosowny środek transportu. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Często przemieszczamy ekwipunek o podstawowych formatach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma oferuje usługi przewozowe ładunków. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie uprawniające do wykonywania przez nich zawodu. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną zgodnie z ustaleniami pracę. Ładunek przewożony przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Szadek

Ekspresowo i sprawnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas procesu transportu. Profesjonalizm i kompletne podejście do dowolnego z Kontrahentów to cechy szczególne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji zadań transportowych. Podczas planowania przez nas czynności przemieszczania się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Zajmujemy się również stworzeniem obowiązujących dokumentów do przebiegu realizacji transportu towarów. Sprawowana przez nas praca jest przeprowadzana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie rodzimym oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Spedycja to niezwykle szeroki temat, stąd też w aktualnej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane zarówno na skalę regionalną, jak również międzynarodową. Jednostka zlecająca transport ładunków naszej marce, na którymkolwiek z etapów przewozu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Z myślą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antonin, Boczki Nowe, Boczki Stare, Boczki-Parcela, Borki Prusinowskie, Brądy, Choszczewo, Dziadkowice, Dziewulin, Górna Wola, Góry Prusinowskie, Grzybów, Hamentów, Jamno, Janów, Karczówek, Kobyla Miejska, Kornaty, Kotlinki, Kotliny, Krokocice, Kromolin Nowy, Kromolin Stary, Lichawa, Lichawa-Parcela, Łobudzice, Łodzia, Marcelin, Ogrodzim-Kolonia, Piaski, Prusinowice, Prusinowice, Prusinowice-Parcela, Przatów Dolny, Przatów Górny, Przatówek, Przybyłów, Reduchów, Reduchów-Kolonia, Rzepiszew, Rzepiszew-Kolonia, Rzepiszew-Resztówka, Rzeszówka, Sikucin, Sikucin-Kolonia, Starostwo Szadek, Szadek, Szadkowice, Szadkowice, Szadkowice-Kolonia, Szadkowice-Ogrodzim, Tarnówka, Tomaszew, Wielka Wieś, Wielka Wieś-Folwark, Wilamów, Wilamów-Kolonia, Wilamów-Parcela, Wola Krokocka, Wola Łobudzka oraz na terenie całej Polski i Europy.