Usługi transportowe i spedycyjne Szczawno-Zdrój

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szczawna-Zdroju oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szczawno-Zdrój

Cały proces transportu ładunków, jest kontrolowany. Bez problemu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania sprawnie i fachowo. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu towarów. Przeważnie dostarczamy towary o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Samochody i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu. Ładunek , który przewozi nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za wykonaną w terminie pracę.

Usługi spedycyjne Szczawno-Zdrój

Szybko i prężnie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas procesu transportu. Podczas postępu transportu ładunków mogą wyniknąć przeróżnego gatunku defekty. W takich czasach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Spedycja to niezwykle rozległy temat, dlatego w tej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Nasza osada spedycyjna w trakcie projektowania transportu nabywa nieuniknione wiadomości takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, właściwość towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Osoba zlecająca nam transport, w jakimkolwiek z momentów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie z aspektu transportu i spedycji. Do obszaru przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się także dokonywanie specyfikacji przejazdowej. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i europejski. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie niezbędny do przewozu towaru. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do toku przewozu ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biały Kamień, Wałbrzych oraz na terenie całej Polski i Europy.