Usługi transportowe i spedycyjne Szczecinek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szczecinka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szczecinek

Pełny proces przewozu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Mamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. Dostarczamy oraz wysyłamy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Zwykle przewozimy ładunek o standardowych rozmiarach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Nasza firma świadczy usługi przewozowe załadunków. Zespół świetnie przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania dokładnie i profesjonalnie. Towar , który przewozi nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Szczecinek

Postęp przejazdu ekwipunków zlecony naszej jednostce jest stale pilotowany i kontrolowany. Z kolei w razie jakichkolwiek komplikacji błyskawicznie następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są robione także na skalę rodzimą, jak i zagraniczną. Jesteśmy fachowcami w aranżowaniu rzetelnych i kompleksowych usług w zakresie spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji ładunków i szczególnie zabiegają o spełnienie potrzeb Kontrahentów w wyjątkowo ułatwiony sposób. Do zagadnień naszej spedycji klasyfikuje się też opracowywanie dokumentów związanych z przywozem towarów. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu odpowiedniego środka przewozu. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną dokumentację do procesu przewozu ładunków. W dowolnej chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie podpowiedzieć perfekcyjne wyjście z obszaru spedycji i transportu. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas bardzo szybki i ekspresowo podejmujemy elastyczne rozwiązania. Do zadań naszej spedycji należy tworzenie transportu ładunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białe, Brodźce, Brzeźno, Buczek, Dalęcinko, Dalęcino, Dąbrowa, Dębowo, Dębrzyna, Dobrogoszcz, Drawień, Drężno, Dziki, Gałowo, Godzimierz, Gołębiewo, Grąbczyn, Grąbczyński Młyn, Grochowiska, Gwda Mała, Gwda Wielka, Jadwiżyn, Janowo, Jelenino, Krasnobrzeg, Krągłe, Kusowo, Kwakowo, Lipnica, Łabędź, Łączka, Łozinka, Łysa Góra, Malechowo, Marcelin, Miękowo, Mosina, Mosinka, Myślęcin, Niedźwiady, Nizinne, Nowe Gonne, Omulna, Opoczyska, Orawka, Orłowce, Parnica, Parsęcko, Pietrzykowo, Płużyny, Siedlice, Sierszeniska, Sitno, Skalno, Skotniki, Sławęcice, Smolniki, Spore, Spotkanie, Stare Wierzchowo, Strzeżysław, Tarnina, Trzcinno, Trzebiechowo, Trzebujewo, Turowo, Turowo, Wągrodno, Węglewo, Wielisławice, Wierzchowo, Wilcze Laski, Wojnowo, Zamęcie, Zielonowo, Żółtnica, oraz na terenie całej Polski i Europy.