Usługi transportowe i spedycyjne Szczucin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szczucina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szczucin

Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Nasza firma świadczy usługi przewozowe ładunków. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za wykonaną na czas pracę. Korzystając usług naszej marki uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. W obecnych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Ładunek , który przewozi nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Pełny proces przewozu ładunków, jest sprawdzany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar.

Usługi spedycyjne Szczucin

Organizujemy krajowe i międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć pewność, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Firma Orzeł Transport sporządza potrzebną dokumentację do procesu przejazdu ładunków. Osoba zlecająca nam przewóz, w każdym z momentów transportu może oczekiwać na kompetentne doradztwo oraz dogodne rozwiązanie z zakresu transportu i spedycji. Podczas procesu transportu ładunków mogą wyniknąć różnego rodzaju kłopoty. W takich czasach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dowożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% trafia na czas. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak również spedycja zalicza się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Do zakresu przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych zalicza się również tworzenie dokumentacji transportowej. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie konieczny do przejazdu ładunku. Nasza brygada spedycyjna w trakcie projektowania transportu pozyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borki, Brzezówka, Dąbrowica, Delastowice, Laskówka Delastowska, Lubasz, Łęka Szczucińska, Łęka Żabiecka, Maniów, Radwan, Skrzynka, Słupiec, Suchy Grunt, Świdrówka, Wola Szczucińska, Zabrnie, Załuże oraz na terenie całej Polski i Europy.