Usługi transportowe i spedycyjne Szczuczyn

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szczuczyna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szczuczyn

Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Całkowity proces transportu towarów, jest kontrolowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Najczęściej dowozimy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Pojazdy i naczepy, którymi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Bezpieczny przewóz towarów to dewiza, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Przywozimy oraz eksportujemy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Nasza firma świadczy usługi przewozowe towarów.

Usługi spedycyjne Szczuczyn

Wdrażane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przejazdu ładunku. Ekspresowo i sprawnie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas toku transportu. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są prowadzone zarówno na skalę krajową, jak i zagraniczną. Planujemy polskie i zagraniczne przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. W trakcie całego przebiegu przejazdu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego charakteru motywy. W takich okolicznościach znacząca jest błyskawiczna riposta spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Jednostka zlecająca transport towarów naszej marce, na dowolnym z etapów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Nasza spedycja opracowuje również specyfikację przewozową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bęćkowo, Brzeźno, Bzury, Chojnowo, Czarnowo, Czarnówek, Danowo, Dołęgi, Gutki, Jambrzyki, Koniecki Małe, Koniecki-Rostroszewo, Kurki, Lipnik, Mazewo, Milewo, Niećkowo, Niedźwiadna, Niedźwiedzkie, Obrytki, Rakowo, Skaje, Sokoły, Stare Guty, Świdry-Awissa, Tarachy, Wólka, Zacieczki, Załuski oraz na terenie całej Polski i Europy.