Usługi transportowe i spedycyjne Szczyrk

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szczyrku oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szczyrk

Transportowany ekwipunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Nasza firma świadczy usługi transportowe towarów. Przeważnie przemieszczamy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania poprzez nich zawodu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami oraz nadawcami ładunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za terminowo oraz precyzyjnie przeprowadzoną pracę.

Usługi spedycyjne Szczyrk

Nasz team spedycyjny podczas projektowania transportu uzyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Działamy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Zarówno oferowany przez nas transport, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Spedycja to element, jaki może być w różnoraki sposób odbierany przez konsumentów. Poleca się wówczas go powierzyć sprawdzonej firmie. Profesjonalizm i kompleksowe nastawienie do każdego z Kontrahentów to cechy charakterystyczne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizacji zadań transportowych. Przebieg transportu ekwipunków zlecony naszej firmie jest regularnie pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek trudności błyskawicznie następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Marka Orzeł Transport przygotowuje potrzebną specyfikację dokumentów do procesu przejazdu towarów. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie przyszykować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Do działań naszej spedycji włącza się również tworzenie formularzy związanych z przewozem ładunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bystra, Brenna oraz na terenie całej Polski i Europy.