Usługi transportowe i spedycyjne Szczytna

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szczytnej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szczytna

Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. W obrębie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do konieczności dostarczanego ładunku adekwatny środek transportu. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. Nasza firma świadczy usługi przewozu towarów. W bieżących czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy. Dostarczamy oraz eksportujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Cały proces przewozu ładunków, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania poprzez nich fachu.

Usługi spedycyjne Szczytna

Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie działamy na modyfikacje sytuacji na jakimkolwiek z kroków wykonywanych przez nas usług. Firma Orzeł Transport przygotowuje potrzebną specyfikację dokumentów do procesu przewozu ekwipunków. Sprawowana przez nas działalność jest odbywana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Spedycja to bardzo obszerny temat, dlatego w owej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu adekwatnego środka przewozu. Organizacja transportów krajowych oraz międzynarodowych to obszar działań, którym zajmuje się nasza marka. Jednostka zlecająca nam przewóz, w którymkolwiek z momentów transportu może oczekiwać na profesjonalne doradztwo oraz idealne rozwiązanie z obszaru transportu i spedycji. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem ładunku oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. W trakcie całkowitego postępu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się niejednorodnego rodzaju dylematy. W takich okolicznościach istotna jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chocieszów, Dolina, Łężyce, Niwa, Słoszów, Studzienno, Wolany, Złotno oraz na terenie całej Polski i Europy.