Usługi transportowe i spedycyjne Szklarska Poręba

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szklarskiej Poręby oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szklarska Poręba

Towar , jaki transportuje nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania poprzez nich fachu. Pełny proces przewozu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Bezpieczeństwo transportu towarów to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Nasza brygada składa się z odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną w terminie pracę. Posiadamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami towaru z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. W zasięgu działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do potrzeb transportowanego ładunku należyty środek dowozu.

Usługi spedycyjne Szklarska Poręba

Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja kwalifikuje się do działań zasięgu firmy na skalę rodzimą oraz zagraniczną. Spedycja to przedmiot, jaki może być w różnorodny rodzaj przyswajany poprzez klientów. Rekomenduje się zatem go powierzyć doświadczonej firmie. W trakcie całego przebiegu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się przeróżnego typu motywy. W takich okolicznościach ważna jest ekspresowa riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Profesjonalizm i wszechstronne podejście do dowolnego z Konsumentów to cechy rozpoznawalne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji założeń przewozowych. W jakiejkolwiek chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie poradzić adekwatne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym sporządzeniem dokumentacji. Nie istotne czy jesteś Kontrahentem indywidualnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może zaaranżować Ci przewóz ekwipunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Sprawowana przez nas praca jest wykonywana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie rodzimym oraz jednoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Piechowice, Skalno oraz na terenie całej Polski i Europy.