Usługi transportowe i spedycyjne Szlichtyngowa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szlichtyngowej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szlichtyngowa

Pojazdy i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do określonego celu. Ładunek , który transportuje nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. Dostarczamy i eksportujemy ekwipunki w całej Europie. Posiadamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Bezpieczny przewóz towarów to zasada, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Korzystając usług naszej marki osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Firma Orzeł Transport oferuje transport ładunków. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość.

Usługi spedycyjne Szlichtyngowa

Spedycja to niezwykle szeroki temat, toteż w niniejszej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie reagujemy na zmiany sytuacji na dowolnym z etapów wykonywanych przez nas usług. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim oraz Konwencję CMR w transporcie zagranicznym. W dowolnej chwili naszej działalności na żądanie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie podpowiedzieć perfekcyjne wyjście z obszaru spedycji i transportu. Do działań naszej spedycji kwalifikuje się jednocześnie tworzenie formularzy związanych z dowozem ładunków. Zajmujemy się też zorganizowaniem nieodzownych dokumentów do procesu realizacji transportu ekwipunków. Organizując współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu przystosowania stosownego środku transportu. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Profesjonalizm i wszechstronne nastawienie do każdego z Konsumentów to cechy rozpoznawalne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji założeń transportowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dryżyna, Gola, Górczyna, Jędrzychowice, Kowalewo, Małe Drzewce, Nowe Drzewce, Puszcza, Stare Drzewce, Wyszanów, Zamysłów, oraz na terenie całej Polski i Europy.