Usługi transportowe i spedycyjne Szprotawa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Szprotawy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szprotawa

Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu. Nasze samochody i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. W obrębie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do potrzeb dostarczanego ładunku optymalny środek dowozu. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Towar , jaki przewozi nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Firma Orzeł Transport oferuje transport załadunków. Bezpieczny przewóz towarów to dewiza, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Szprotawa

Na każdym spośród etapów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne rozwiązanie spośród zakresu przesyłek i transportu. Sprawowana przez nas działalność jest wykonywana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. W trakcie całego przebiegu przewozu towarów mogą zdarzyć się przeróżnego sposobu kłopoty. W takich sytuacjach ważna jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie konieczny do przewozu towaru. Nasza spedycja przygotowuje jednocześnie specyfikację przejazdową. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym zorganizowaniem dokumentacji. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są przeprowadzane zarówno na skalę krajową, jak również międzynarodową. Podczas przygotowywania przez nas czynności przemieszczania się ekwipunku możesz mieć pewność, że ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Organizujemy regionalne i międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biernatów, Bobrowice, Borowina, Buczek, Cieciszów, Długie, Dziećmiarowice, Dzikowice, Henryków, Kartowice, Leszno Dolne, Leszno Górne, Nowa Kopernia, Pasterzowice, Siecieborzyce, Sieraków, Wiechlice, Witków oraz na terenie całej Polski i Europy.