Usługi transportowe i spedycyjne Szubin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Szubina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Szubin

Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania dokładnie i fachowo. W zakresie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do sensowności dostarczanego ekwipunku prawidłowy środek dowozu. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo oraz sprawnie przeprowadzoną pracę. Bezpieczny transport towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Eksportujemy oraz importujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Całkowity proces przewozu towarów, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar.

Usługi spedycyjne Szubin

Do zagadnień naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Podczas obrotu transportu ładunków mogą wyniknąć przeróżnego rodzaju problemy. W takich czasach jest istotna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dowożone przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Czas riposty na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a zlecenia realizowane przez nas są w sposób elastyczny. Sprawowana przez nas praca jest robiona ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Zajmujemy się też sporządzeniem obowiązkowych kwestionariuszy do toku realizacji przewozu towarów. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu właściwego środka przewozu. Zarówno proponowany przez nas transport, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Do zakresu dokonywanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się również składanie specyfikacji transportowej. Jesteśmy fachowcami w przygotowywaniu specjalistycznych i kompletnych usług w zakresie wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji ładunków i wyjątkowo zabiegają o zrealizowanie potrzeb Konsumentów w najbardziej ułatwiony sposób.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzózki, Chobielin, Chomętowo, Chraplewo, Ciężkowo, Dąbrowa, Dąbrówka Słupska, Drogosław, Gąbin, Głęboczek, Godzimierz, Grzeczna Panna, Jeziorowo, Kołaczkowo, Kornelin, Kowalewo, Królikowo, Łachowo, Małe Rudy, Mąkoszyn, Niedźwiady, Olek, Pińsko, Pińsko, Retkowo, Rynarzewo, Rzemieniewice, Samoklęski Duże, Samoklęski Małe, Siedliska, Skórzewo, Słonawy, Słupy, Smarzykowo, Smolniki, Smolniki, Stanisławka, Stary Jarużyn, Szaradowo, Szkocja, Szubin-Wieś, Tur, Wąsosz, Wolwark, Wrzosy, Wymysłowo, Zalesie, Zamość, Zazdrość, Zielonowo, Zielonowo, Żędowo, Żurczyn oraz na terenie całej Polski i Europy.