Usługi transportowe i spedycyjne Tarnobrzeg

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tarnobrzega oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tarnobrzeg

Nasza kadra pracownicza to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za rzetelnie i terminowo wykonaną pracę. Transportowany ekwipunek przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W aktualnych czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Bezpieczny przewóz ładunków to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Importujemy oraz eksportujemy załadunki po całej Europie. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. Nasza firma transportuje ładunek z punktu A do punktu B ustalonego z Klientem.

Usługi spedycyjne Tarnobrzeg

Nie istotne czy jesteś Konsumentem prywatnym czy B2B nasza załoga spedycyjna może zorganizować Ci przewóz ekwipunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Realizując współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania dobrego środku transportu. Jednostka zlecająca nam transport, w którymkolwiek z momentów transportu może polegać na kompetentne doradztwo oraz znakomite rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji. Ekspresowo i sprawnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas przebiegu transportu. Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Wdrażane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Spedycja to niesamowicie szeroki temat, dlatego w niniejszej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Do zagadnień naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Marka Orzeł Transport sporządza potrzebną specyfikację dokumentów do toku przejazdu towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Sandomierz, Trześń oraz na terenie całej Polski i Europy.