Usługi transportowe i spedycyjne Tłuszcz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tłuszcza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tłuszcz

Posiadamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Firma Orzeł Transport transportuje ładunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. W aktualnych czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Często transportujemy towar o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Wysyłamy i doręczamy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną na czas pracę. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. Pojazdy i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Tłuszcz

Podczas czasu transportu towarów mogą wystąpić rozmaitego gatunku dylematy. W takich czasach jest ważna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich transport w 99% trafia na czas. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie wyprawić transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Do poleceń naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wiadomości jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Jesteśmy elastyczni i w natychmiastowym czasie postępujemy na zmiany sytuacji na jakimkolwiek z etapów wykonywanych przez nas usług. Spedycja to dyscyplina, która porusza mnóstwo aspektów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z tym tematem. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Inicjowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport przygotowuje potrzebną dokumentację do toku przejazdu ładunków. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb przewożonego towaru.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białki, Brzezinów, Chrzęsne, Chrzęsne, Dzięcioły, Franciszków, Grabów, Jarzębia Łąka, Jasienica, Jaźwie, Kozły, Kury, Łysobyki, Miąse, Mokra Wieś, Pawłów, Postoliska, Rudniki, Rysie, Stasinów, Stryjki, Szczepanek, Wagan, Waganka, Wólka Kozłowska oraz na terenie całej Polski i Europy.