Usługi transportowe i spedycyjne Tolkmicko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tolkmicka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tolkmicko

Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Importujemy oraz eksportujemy ładunki po całej Europie. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania dokładnie i profesjonalnie. Nasza firma przewozi ładunek z punktu A do punktu B ustalonego z Klientem. W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne uprawniające do realizowania poprzez nich fachu. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Głównie przewozimy towar o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Tolkmicko

Spedycja to dziedzina, która zajmuje wiele aspektów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej firmie sprawy związane z niniejszym problemem. Podczas postępu przewozu towarów mogą wyniknąć różnego gatunku dylematy. W takich momentach jest ważna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich transport w 99% trafia na czas. Jesteśmy ekspertami w przygotowywaniu kompetentnych i kompletnych usług w charakterze wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w wysyłce towarów i wyjątkowo dbają o wypełnienie spraw Konsumentów w wyjątkowo zoptymalizowany sposób. Przekazując w nasze dłonie ładunek możesz mieć swobodę, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dokonywane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Do działań naszej spedycji należy układanie przewozu ładunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są prowadzone zarówno na skalę krajową, jak i międzynarodową. Przebieg riposty na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a zadania przeprowadzane przez nas są w sposób elastyczny. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną dokumentację do toku przewozu ładunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biała Leśniczówka, Bogdaniec, Brzezina, Chojnowo, Kadyny, Kamionek Wielki, Łęcze, Nowinka, Pagórki, Pogrodzie, Przybyłowo, Suchacz, Wodynia oraz na terenie całej Polski i Europy.