Usługi transportowe i spedycyjne Tomaszów Lubelski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tomaszowa Lubelskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tomaszów Lubelski

Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Głównie przemieszczamy towary o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Samochody i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Wysyłamy oraz doręczamy załadunki w całej Europie. W aspekcie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do sensowności przewożonego ekwipunku adekwatny środek przewozu. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz załadunków. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu.

Usługi spedycyjne Tomaszów Lubelski

Z inicjatywą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb przewożonego towaru. Do założeń naszego personelu spedycyjnego należy planowanie transportu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wiadomości jak: specyfika ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Sprawowana przez nas praca jest robiona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie polskim oraz spójna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Do zajęć naszej spedycji klasyfikuje się także sporządzanie formularzy związanych z przywozem ładunków. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dla naszych Odbiorców jesteśmy w stanie zrealizować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Marka Orzeł Transport sporządza potrzebną dokumentację do toku przewozu ekwipunków. Tok przejazdu ładunków zlecony naszej marce jest regularnie pilotowany i nadzorowany. Z kolei w razie wszelakich komplikacji szybko następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Osoba zlecająca nam przewóz, w jakimkolwiek z momentów transportu może oczekiwać na fachowe doradztwo oraz znakomite rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chorążanka, Dąbrowa Tomaszowska, Górno, Jeziernia, Justynówka, Klekacz, Łaszczówka, Majdan Górny, Majdanek, Nowa Wieś, Pasieki, Podhorce, Przecinka, Przeorsk, Rabinówka, Rogóźno, Ruda Wołoska, Ruda Żelazna, Sabaudia, Szarowola, Typin, Ulów, Zamiany oraz na terenie całej Polski i Europy.