Usługi transportowe i spedycyjne Torzym

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Torzymia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Torzym

Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne uprawniające do realizowania przez nich fachu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo przewozu towarów to wytyczna, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Wysyłamy oraz dostarczamy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Nasza firma świadczy usługi przewozu załadunków. Ładunek , który przewozi nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za prawidłowo i terminowo przeprowadzoną pracę. Mamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. Samochody i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do wskazanego celu.

Usługi spedycyjne Torzym

Intensywnie i sprawnie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na jakimkolwiek kroku oferowanych przez nas usług. Podczas przebiegu przewozu ładunków mogą wyniknąć rozmaitego typu kłopoty. W takich czasach jest ważna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dochodzi na czas. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego tematu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej marce. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są przeprowadzane także na skalę krajową, jak i zagraniczną. Na każdym z odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie doradzić adekwatne wyjście z obszaru spedycji i transportu. Sprawowana przez nas praca jest przeprowadzana ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Organizacja przewozów krajowych oraz międzynarodowych to obszar działań, którym zajmuje się nasza firma. Z myślą o zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Nasza spedycja opracowuje dodatkowo dokumentację przewozową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bargów, Bielice, Bobrówko, Boczów, Debrznica, Drzewce, Garbicz, Gądków Mały, Gądków Wielki, Góry, Grabów, Jelenie Pole, Koryta, Kownaty, Lubin, Lubów, Mierczany, Pniów, Prześlice, Rożnówka, Tarnawa Rzepińska, Walewice, Wystok oraz na terenie całej Polski i Europy.