Usługi transportowe i spedycyjne Tuchola

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tucholi oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tuchola

Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to zasada, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za rzetelnie oraz punktualnie wykonaną pracę. Przewożony ekwipunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Pełny proces transportu towarów, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Nasza firma oferuje przewóz ładunków.

Usługi spedycyjne Tuchola

Jesteśmy sprawni i w szybkim czasie działamy na modyfikacje sytuacji na wszelakim z etapów prowadzonych przez nas usług. Realizacja zasięgu naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu stosownego środka transportu. Spedycja to dziedzina, jaka porusza multum elementów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie kwestie związane z współczesnym problemem. W każdej chwili naszej pracy na życzenie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie doradzić adekwatne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Nasza specjalizacja to realizowanie specjalistycznych i dopasowanych do potrzeb Konsumenta usług w obszarze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są profesjonalni w spedycji i odnajdują odpowiednie rozwiązania dla Kontrahentów. Nie istotne czy jesteś Konsumentem prywatnym czy B2B nasza obsługa spedycyjna może zrealizować Ci przewóz ładunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Podczas czasu przewozu ładunków mogą wyniknąć różnego gatunku problemy. W takich momentach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dociera na czas. Działaniami naszej spedycji jest także przygotowywanie dokumentacji przemieszczanych ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barłogi, Biała, Białowieża, Bladowo, Dąbrówka, Dziekcz, Jaty, Kiełpin, Klocek, Końskie Błota, Lasek, Legbąd, Lubierzyn, Łosiny, Mała Komorza, Mały Mędromierz, Mrowiniec, Nadolna Karczma, Nadolnik, Raciąski Młyn, Raciąż, Radonek, Rzepiczna, Słupy, Stobno, Wielka Komorza, Woziwoda, Wymysłowo, Wysocki Młyn, Wysoka, Zielona Łąka, Zielonka oraz na terenie całej Polski i Europy.