Usługi transportowe i spedycyjne Tuliszków

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tuliszkowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tuliszków

We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. W obrębie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do sensowności przewożonego ładunku idealny środek przewozu. Towar transportowany przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Mamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Często przemieszczamy ładunki o standardowych formatach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasza załoga to zespół odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na niezwykle wysokim poziomie. Z każdym Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Bezpieczeństwo transportu ładunków to dewiza, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Firma Orzeł Transport przewozi towar z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem.

Usługi spedycyjne Tuliszków

Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wysoce krótki i natychmiast podejmujemy sprawne rozwiązania. Organizacja przewozów regionalnych oraz międzynarodowych to obręb działań, którym porusza się nasza marka. Zajmujemy się również stworzeniem nieodzownych kwestionariuszy do toku realizacji przewozu ciężarów. Jednostka zlecająca transport ładunków naszej firmie, na każdym z etapów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Dla każdego naszego zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu przystosowany do potrzeb transportowanego ładunku. Realizacja zasięgu naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Nasz team spedycyjny podczas projektowania przewozu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego problemu, dlatego też warto jest go oddelegować sprawdzonej marce.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dęby, Dryja, Gadowskie Holendry, Grabowiec, Grzymiszew, Imiełków, Kępina, Kiszewy, Krępa, Nowy Świat, Ogorzelczyn, Ogorzelczyn, Piętno, Ruda, Sarbicko, Smaszew, Tarnowa, Wielopole, Wróblina, Zadworna oraz na terenie całej Polski i Europy.