Usługi transportowe i spedycyjne Tychy

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tychów oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tychy

Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Nasza firma to zespół odpowiednio przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. Cały proces przewozu ekwipunków, jest obserwowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Dostarczamy i eksportujemy towary w całej Europie. W zakresie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do konieczności dostarczanego ekwipunku stosowny środek przewozu. Towar przemieszczany przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Bezpieczny transport ładunków to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Tychy

Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno regionalny, jak i zagraniczny. Z inicjatywą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do dowolnego z Klientów to cechy szczególne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji poleceń przewozowych. Firma Orzeł Transport przygotowuje niezbędną dokumentację do przebiegu przejazdu ładunków. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu zdobywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Organizacja przewozów polskich i międzynarodowych to obręb działań, którym porusza się nasza marka. Realizacja obszaru naszej pracy jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Do działań naszej spedycji zalicza się także przyrządzanie dokumentów związanych z przewozem ekwipunków. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, dlatego też warto jest go delegować profesjonalnej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bieruń, Mikołów oraz na terenie całej Polski i Europy.