Usługi transportowe i spedycyjne Tyczyn

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tyczyna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tyczyn

Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i precyzyjnie zrealizowaną pracę. Zazwyczaj doręczamy ładunki o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Przewożony towar przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Wysyłamy oraz doręczamy załadunki w całej Europie. W zakresie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do potrzeb dostarczanego towaru idealny środek dowozu. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to dewiza, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu.

Usługi spedycyjne Tyczyn

Do obszaru dokonywanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się także przygotowywanie dokumentacji transportowej. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do każdego z Kontrahentów to cechy rozpoznawalne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizacji założeń transportowych. W dowolnej chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie poradzić odpowiednie wyjście z zakresu spedycji i transportu. Nasz zespół spedycyjny podczas opracowywania planu przewozu pozyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Ekspresowo i elastycznie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas toku transportu. W trakcie całego toku przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się różnego pokroju problemy. W takich okolicznościach ważna jest ekspresowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Spedycja to dziedzina, jaka porusza multum aspektów, stąd też warto oddelegować sprawdzonej firmie sprawy związane z niniejszym tematem. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu przystosowany do potrzeb przekazywanego ładunku. Sprawowana przez nas praca jest robiona ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie regionalnym oraz harmonijna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borek Stary, Hermanowa, Kielnarowa, Matysówka oraz na terenie całej Polski i Europy.