Usługi transportowe i spedycyjne Tyszowce

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Tyszowiec oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Tyszowce

Bezpieczeństwo transportu towarów to dewiza, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Importujemy oraz eksportujemy towary w całej Europie. Najczęściej dowozimy towar o podstawowych rozmiarach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Przewożony towar przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Firma Orzeł Transport transportuje ładunki z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. Pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na niezwykle wysokim poziomie.

Usługi spedycyjne Tyszowce

Spedycja to temat, który może być w inny sposób odbierany poprzez odbiorców. Rekomenduje się wówczas go powierzyć sprawdzonej firmie. Podczas przebiegu przewozu towarów mogą wyniknąć różnego rodzaju dylematy. W takich momentach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Podejmując współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dopasowania adekwatnego środku transportu. Nasz zespół spedycyjny podczas opracowywania planu transportu pozyskuje wskazane wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są realizowane zarówno na skalę rodzimą, jak i międzynarodową. Przekazując w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć gwarancję, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dla naszych Odbiorców jesteśmy w stanie stworzyć transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Osoba zlecająca przewóz towarów naszej marce, na każdym spośród etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Do zajęć naszej spedycji włącza się także przyrządzanie dokumentów związanych z ładunkiem ładunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Czartowczyk, Czartowiec, Czartowiec-Kolonia, Czermno, Kazimierówka, Klątwy, Lipowiec, Marysin, Mikulin, Niedźwiedzia Góra, Nowinki, Perespa, Podbór, Przewale, Soból, Wakijów, Wojciechówka, Zamłynie oraz na terenie całej Polski i Europy.