Usługi transportowe i spedycyjne Uniejów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Uniejowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Uniejów

Importujemy i eksportujemy załadunki w całej Europie. Samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Nasza firma przewozi załadunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za terminowo oraz fachowo zrealizowaną pracę. Mamy przetarte kierunki z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności dostarczanego ekwipunku należyty środek przewozu. Przemieszczany ładunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Uniejów

Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę rodzimą oraz zagraniczną. Podczas obrotu przewozu ekwipunków mogą wyniknąć różnego rodzaju dylematy. W takich momentach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie planowania transportu zdobywa niezbędne informacje takie, jak: trasa przewożenia ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to branża, która porusza wiele elementów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z współczesnym problemem. Zajmujemy się też sporządzeniem obowiązkowych kwestionariuszy do procesu realizacji przewozu ciężarów. Nie istotne czy jesteś Konsumentem prywatnym czy B2B nasza drużyna spedycyjna może zorganizować Ci transport ładunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Łatwo i solidnie reagujemy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na dowolnym fragmencie oferowanych przez nas usług. Do obszaru wykonywanych przez nas usług spedycyjnych zalicza się także przygotowywanie specyfikacji przewozowej. Osoba zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może oczekiwać na kompetentne doradztwo oraz idealne rozwiązanie z obszaru transportu i spedycji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzeziny, Brzozówka, Czekaj, Czepów, Człopy, Dąbrowa, Felicjanów, Góry, Hipolitów, Kozanki Wielkie, Kuczki, Lekaszyn, Łęg Baliński, Orzeszków, Orzeszków-Kolonia, Ostrowsko, Pęgów, Rożniatów, Rożniatów-Kolonia, Skotniki, Spycimierz, Spycimierz-Kolonia, Stanisławów, Wielenin, Wielenin-Kolonia, Wieścice, Wilamów, Wola Przedmiejska, Zaborów, Zieleń oraz na terenie całej Polski i Europy.