Usługi transportowe i spedycyjne Wadowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Wadowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Wadowice

Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Głównie dostarczamy towar o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport oferuje usługi transportowe towarów. Pełny proces przewozu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do określonego celu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Nasza załoga to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość.

Usługi spedycyjne Wadowice

Realizacja zasięgu naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie krajowym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przejazdu ładunku. Proces transportu ekwipunków zlecony naszej firmie jest stale pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie wszelakich trudności ekspresowo następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania towarów na czas. Profesjonalizm i kompleksowe nastawienie do któregokolwiek z Konsumentów to cechy szczególne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji poleceń transportowych. Nasz team spedycyjny podczas organizowania transportu pozyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja klasyfikuje się do działań obszaru firmy na skalę rodzimą i międzynarodową. Działaniami naszej spedycji jest także przygotowywanie dokumentacji przemieszczanych ładunków. W jakimkolwiek z momentów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć stosowne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Organizujemy krajowe i międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Babica, Barwałd Dolny, Chocznia, Gorzeń Dolny, Gorzeń Górny, Jaroszowice, Kaczyna, Klecza Dolna, Klecza Górna, Ponikiew, Roków, Stanisław Górny, Wysoka, Zawadka oraz na terenie całej Polski i Europy.