Usługi transportowe i spedycyjne Warka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Warki oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Warka

Przewożony ekwipunek poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Cały proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną zgodnie z ustaleniami pracę. Importujemy i eksportujemy załadunki po całej Europie. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami towaru z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. W obrębie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do potrzeb transportowanego ekwipunku idealny środek transportu. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Zwykle doręczamy ekwipunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Warka

Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. W trakcie całego procesu przewozu towarów mogą zdarzyć się różnorakiego sposobu dylematy. W takich okolicznościach znacząca jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Do zagadnień naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: specyfika towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Jednostka zlecająca nam przewóz, w każdym z momentów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz stosowne rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji. Błyskawicznie i elastycznie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas przebiegu transportu. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu dostosowany do potrzeb dostarczanego towaru. Nasza spedycja sporządza dodatkowo specyfikację przejazdową. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie ojczystym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bończa, Borowe, Branków, Brzezinki, Budy Michałowskie, Budy Opożdżewskie, Dębnowola, Gajówka Michałów, Gąski, Gośniewice, Grażyna, Grzegorzewice, Gucin, Hornigi, Kalina, Kazimierków, Klonowa Wola, Konary, Krześniaków, Laski, Lechanice, Magierowa Wola, Michalczew, Michałów Dolny, Michałów Górny, Michałów-Parcele, Murowanka, Niwy Ostrołęckie, Nowa Ostrołęka, Nowa Wieś, Nowe Biskupice, Opożdżew, Ostrołęka, Ostrówek, Palczew, Palczew-Parcela, Piaseczno, Pilica, Podgórzyce, Prusy, Przylot, Stara Warka, Stare Biskupice, Wichradz, Wola Palczewska, Wrociszew, Zastruże oraz na terenie całej Polski i Europy.