Usługi transportowe i spedycyjne Wieleń

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Wielenia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Wieleń

Nasza firma oferuje transport ładunków. Całkowity proces transportu ekwipunków, jest monitorowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. Bezpieczeństwo transportu towarów to wytyczna, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami i nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. Korzystając usług naszej marki uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Klientami. W obrębie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do konieczności przewożonego towaru idealny środek dowozu. Ładunek , jaki przemieszcza nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do właściwego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania przez nich zawodu. Pojazdy i naczepy, którymi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu.

Usługi spedycyjne Wieleń

Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. Błyskawicznie i prężnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas toku transportu. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu doboru właściwego środka przewozu. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru i sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Nasza profesja to przygotowywanie fachowych i przystosowanych do potrzeb Klienta usług w charakterze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są doświadczeni w spedycji i znajdują odpowiednie wyjścia dla Kontrahentów. Zadaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji transportowanych towarów. Zarówno proponowany przez nas transport, jak również spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Spedycja to temat, jaki potrafi być w różnorodny rodzaj przyswajany przez odbiorców. Zaleca się zatem go powierzyć sprawdzonej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biała, Biała, Brzezinki, Brzeźno, Dębogóra, Dzierżążno Małe, Dzierżążno Wielkie, Folsztyn, Gieczynek, Gulcz, Hamrzysko, Herburtowo, Jaryń, Jeleniec, Kałądek, Kocień Wielki, Kuźniczka, Lipinki, Łaski, Marianowo, Mężyk, Miały, Mniszek, Nowe Dwory, Ogrodzieniec, Osina, Rosko, Rosko, Siklawa, Wrzeszczyna, Zawada, Zielonowo oraz na terenie całej Polski i Europy.