Usługi transportowe i spedycyjne Wieliczka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Wieliczki oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Wieliczka

Do poprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne uprawniające do realizowania poprzez nich fachu. Ładunek , jaki przemieszcza nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na bardzo wysokim poziomie. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Eksportujemy oraz importujemy towary po całej Europie. W bieżących czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Mamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu. Cały proces transportu ładunków, jest monitorowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar.

Usługi spedycyjne Wieliczka

Nasza spedycja sporządza dodatkowo dokumentację przejazdową. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie zorganizować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest szybki, a działania przeprowadzane przez nas są w sposób sprężysty. Podczas toku transportu ekwipunków mogą wyniknąć różnego typu dylematy. W takich momentach jest istotna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Podejmowane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Spedycja to dyscyplina, która porusza mnóstwo elementów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej firmie kwestie związane z niniejszym tematem. Do założeń naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa przewożenia ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Osoba zlecająca transport towarów naszej marce, na jakimkolwiek spośród etapów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzegi, Byszyce, Chorągwica, Czarnochowice, Dobranowice, Golkowice, Gorzków, Grabie, Grabówki, Grajów, Jankówka, Janowice, Kokotów, Koźmice Małe, Koźmice Wielkie, Lednica Górna, Mała Wieś, Mietniów, Pawlikowice, Podstolice, Raciborsko, Rożnowa, Siercza, Strumiany, Sułków, Sygneczów, Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Zabawa oraz na terenie całej Polski i Europy.