Usługi transportowe i spedycyjne Włocławek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Włocławka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Włocławek

W obszarze działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności przewożonego towaru optymalny środek transportu. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Przemieszczany ładunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Cały proces przewozu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za odpowiednio oraz terminowo zrealizowaną pracę. Bezpieczeństwo transportu ładunków to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Włocławek

Do działań naszej spedycji klasyfikuje się również tworzenie kwestionariuszy związanych z transportem towarów. Do zajęć naszej spedycji zalicza się realizowanie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu przystosowany do potrzeb transportowanego ładunku. Tok przewozu ładunków powierzony naszej jednostce jest nieustannie kierowany i dozorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek komplikacji bezzwłocznie następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania ekwipunków na czas. Spedycja to dyscyplina, która porusza multum elementów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej firmie sprawy związane z współczesnym problemem. Jesteśmy specjalistami w planowaniu rzetelnych i kompletnych usług w obszarze wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w wysyłce ekwipunków i wyjątkowo zabiegają o zaspokojenie spraw Konsumentów w niezwykle zoptymalizowany sposób. Powierzając w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć gwarancję, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim oraz Konwencję CMR w transporcie zagranicznym. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas bardzo szybki i ekspresowo podejmujemy elastyczne rozwiązania.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adaminowo, Dąb Mały, Dąb Polski, Dąb Wielki, Dębice, Dobiegniewo, Dobra Wola, Gróbce, Józefowo, Kolonia Dębice, Kosinowo, Koszanowo, Kruszyn, Kruszynek, Krzywe Błoto, Ludwinowo, Ładne, Łagiewniki, Łuba Druga, Markowo, Modzerowo, Mostki, Mursk, Nowa Wieś, Pińczata, Poddębice, Potok, Przerytka, Przyruda, Radyszyn, Ruda, Skoki Duże, Skoki Małe, Smolarskie, Smólnik, Smólsk, Sykuła, Świętosław, Telążna Leśna, Telążna Stara, Warząchewka Królewska, Warząchewka Nowa, Warząchewka Polska, Widoń, Wikaryjskie, Wistka Królewska, Wistka Szlachecka, Wójtowskie, Zuzałka oraz na terenie całej Polski i Europy.