Usługi transportowe i spedycyjne Wolin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Wolina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Wolin

Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Nasza firma świadczy usługi transportowe załadunków. Często doręczamy towary o standardowych rozmiarach. Na życzenie Klienta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny transport ładunków to zasada, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Całkowity proces przewozu ładunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. W aspekcie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do zasadności dostarczanego ładunku optymalny środek dowozu. Przemieszczany ekwipunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Wolin

Spedycja to niesamowicie obszerny temat, dlatego w niniejszej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Podczas przebiegu transportu ekwipunków mogą wystąpić rozmaitego typu defekty. W takich momentach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dociera na czas. Na jakimkolwiek z etapów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne wyjście z charakteru wysyłek i transportu. Nasz team spedycyjny podczas opracowywania planu transportu uzyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasza spedycja opracowuje dodatkowo dokumentację transportową. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie wyprawić przejazdy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Dokonywane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru odpowiedniego środka transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chynowo, Dargobądz, Darzowice, Dobropole, Domysłów, Dramino, Gogolice, Jagniątkowo, Jarzębowo, Karnocice, Kodrąb, Kodrąbek, Kołczewo, Koniewo, Korzęcin, Laska, Ładzin, Łojszyno, Łuskowo, Mierzęcin, Mokrzyca Mała, Mokrzyca Wielka, Ostromice, Parłowo, Parłówko, Piaski Wielkie, Płocin, Rabiąż, Recław, Rekowo, Rzeczyn, Sierosław, Siniechowo, Skoszewo, Strzegowo, Sułomino, Świętouść, Troszyn, Troszynek, Unin, Warnowo, Wiejkowo, Wiejkówko, Wisełka, Zagórze, Zastań, Żółwino oraz na terenie całej Polski i Europy.