Usługi transportowe i spedycyjne Wysoka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Wysokiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Wysoka

Pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu. Nasza firma oferuje usługi przewozu załadunków. Nasza załoga składa się z właściwie wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Posiadamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. W obszarze działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować przystosowany do konieczności dostarczanego ładunku stosowny środek przewozu. Bezpieczny transport towarów to dewiza, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Eksportujemy oraz importujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Ładunek , jaki transportuje nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Wysoka

Osoba zlecająca przewóz towarów naszej firmie, na każdym z etapów przewozu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieodzownym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Spedycja to wyjątkowo szeroki temat, dlatego w aktualnej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Jesteśmy sprawni i w szybkim czasie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji na wszelakim z kroków przeprowadzanych przez nas usług. Jesteśmy ekspertami w organizowaniu rzetelnych i kompletnych usług w charakterze spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w wysyłce przetworów i wyjątkowo zabiegają o zaspokojenie potrzeb Konsumentów w niezwykle zoptymalizowany sposób. Dokonywane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Do zadań naszej spedycji włącza się też opracowywanie formularzy związanych z przywozem ładunków. Nawiązując współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wybrania adekwatnego środku transportu. Nasza ekpia spedycyjna aranżuje przewozy towarów drobnicowych, jak i zarówno ładunków całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bądecz, Czajcze, Czajcze, Gmurowo, Jeziorki Kosztowskie, Kijaszkowo, Kostrzynek, Młotkowo, Mościska, Rudna, Sędziniec, Stare, Tłukomy, Wysoczka, Wysoka Mała, Wysoka Wielka oraz na terenie całej Polski i Europy.