Usługi transportowe i spedycyjne Wysokie Mazowieckie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Wysokiego Mazowieckiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Wysokie Mazowieckie

Importujemy i eksportujemy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Towar przemieszczany przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. W zasięgu działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do potrzeb dostarczanego towaru stosowny środek przewozu. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Regularnie transportujemy ładunek o standardowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo przewozu towarów to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Do właściwego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania poprzez nich zawodu.

Usługi spedycyjne Wysokie Mazowieckie

Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, stąd też warto jest go delegować doświadczonej marce. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niesamowicie szybki i ekspresowo podejmujemy sprawne rozwiązania. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ekwipunku oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Sprawowana przez nas działalność jest dokonywana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie polskim oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do jakiegokolwiek z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji poleceń przewozowych. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, właściwość towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. W trakcie całkowitego procesu przejazdu towarów mogą zdarzyć się różnorakiego rodzaju problemy. W takich sytuacjach istotna jest błyskawiczna reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Do zadań naszej spedycji włącza się jednocześnie tworzenie dokumentów związanych z przewozem towarów. Nawiązując współpracę przewozową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyszukania adekwatnego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brok, Bryki, Brzóski Brzezińskie, Brzóski Stare, Brzóski-Falki, Brzóski-Gromki, Brzóski-Markowizna, Brzóski-Tatary, Buczyno-Mikosy, Bujny-Biszewo, Dąbrowa-Dzięciel, Faszcze, Gołasze-Górki, Gołasze-Puszcza, Jabłonka Kościelna, Jabłonka-Świerczewo, Jabłoń-Rykacze, Jabłoń-Uszyńskie, Kalinowo-Czosnowo, Mazury, Michałki, Miodusy Wielkie, Miodusy-Litwa, Miodusy-Stasiowięta, Miodusy-Stok, Mścichy, Mystki-Rzym, Nowa Ruś, Nowe Osipy, Osipy-Kolonia, Osipy-Lepertowizna, Osipy-Wydziory Drugie, Osipy-Wydziory Pierwsze, Osipy-Zakrzewizna, Rębiszewo-Studzianki, Sokoły-Jaźwiny, Stara Ruś, Stare Osipy, Święck Wielki, Święck-Nowiny, Trzeciny, Tybory-Jeziernia, Tybory-Kamianka, Tybory-Misztale, Tybory-Olszewo, Tybory-Trzcianka, Tybory-Wólka, Tybory-Żochy, Wiśniówek, Wólka Duża, Wólka Mała, Wróble, Zawrocie-Nowiny oraz na terenie całej Polski i Europy.