Usługi transportowe i spedycyjne Ząbkowice Śląskie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Ząbkowic Śląskich oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ząbkowice Śląskie

Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu. Transportowany ładunek poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za punktualnie i uczciwie zrealizowaną pracę. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Importujemy oraz eksportujemy załadunki w całej Europie. Posiadamy przetarte ślady z wieloma nabywcami i nadawcami ekwipunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. W obrębie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do sensowności dostarczanego ekwipunku adekwatny środek dowozu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na wyjątkowo wysokim poziomie. Często transportujemy ładunek o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Ząbkowice Śląskie

Doświadczenie i specjalistyczne podejście do pełnionych przez nas usług to cechy, z którymi upodabnia się nasza marka. Do któregokolwiek z Klientów przystępujemy wszechstronnie i znajdujemy dla niego dobre rozwiązanie. Marka Orzeł Transport przygotowuje potrzebną dokumentację do toku przejazdu ładunków. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja zalicza się do działań zakresu firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Powierzając w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć gwarancję, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie rozplanować przejazdy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Ekspresowo i elastycznie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas procesu transportu. Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się również opracowywanie dokumentacji przewozowej. Z myślą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego ładunku. Podczas procesu przewozu ładunków mogą wyniknąć różnego rodzaju defekty. W takich czasach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bobolice, Braszowice, Brodziszów, Grochowiska, Jaworek, Kluczowa, Koziniec, Olbrachcice Wielkie, Pawłowice, Sieroszów, Stolec, Strąkowa, Sulisławice, Szklary, Szklary-Huta, Tarnów, Zwrócona oraz na terenie całej Polski i Europy.