Usługi transportowe i spedycyjne Żabno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Żabna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Żabno

Pełny proces przewozu ekwipunków, jest śledzony. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Firma Orzeł Transport transportuje załadunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Klientem. Dostarczamy i wysyłamy załadunki w całej Europie. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania poprzez nich fachu. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na bardzo wysokim poziomie. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do zasadności transportowanego towaru właściwy środek transportu. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za odpowiedzialnie oraz punktualnie przeprowadzoną pracę. Zwykle dostarczamy ładunek o standardowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Żabno

Na dowolnym z etapów naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć idealne rozwiązanie z zakresu przesyłek i transportu. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem ładunku i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Organizacja transportów polskich oraz międzynarodowych to zakres działań, którym zajmuje się nasza marka. Nasza profesja to organizowanie specjalistycznych i dopasowanych do potrzeb Konsumenta usług w zakresie wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są fachowi w spedycji i znajdują idealne rozwiązania dla Konsumentów. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Normę CMR w transporcie międzynarodowym. Marka Orzeł Transport przygotowuje potrzebną dokumentację do przebiegu przewozu ekwipunków. Spedycja to przedmiot, który potrafi być w inny sposób odbierany przez adresatów. Poleca się zatem go powierzyć doświadczonej marce. Podczas postępu przewozu ekwipunków mogą wystąpić rozmaitego rodzaju defekty. W takich momentach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są przeprowadzane zarówno na skalę regionalną, jak i międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bobrowniki Wielkie, Chorążec, Czyżów, Goruszów, Gorzyce, Ilkowice, Janikowice, Kłyż, Łęg Tarnowski, Nieciecza, Niedomice, Odporyszów, Otfinów, Pasieka Otfinowska, Pierszyce, Podlesie Dębowe, Siedliszowice, Sieradza, Studzienki, oraz na terenie całej Polski i Europy.