Usługi transportowe i spedycyjne Zagórz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zagórza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zagórz

Samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do określonego celu. Zazwyczaj przewozimy towar o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Klienta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Zespół właściwie przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na szczególnie wysokim poziomie. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Do poprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Cały proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. W zasięgu poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do sensowności transportowanego towaru odpowiedni środek transportu. Korzystając usług naszej marki osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami.

Usługi spedycyjne Zagórz

Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie zorganizować przewozy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Zajmujemy się też sporządzeniem obowiązujących kwestionariuszy do przebiegu realizacji przewozu towarów. Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się także składanie dokumentacji transportowej. Nasza załoga spedycyjna w trakcie organizowania transportu zdobywa potrzebne informacje takie, jak: trasa przewożenia ładunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. W trakcie całkowitego postępu przejazdu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego pokroju problemy. W takich okolicznościach ważna jest błyskawiczna riposta spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Podczas przygotowywania przez nas czynności przewożenia się ładunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja to dyscyplina, która zajmuje multum aspektów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z tym problemem. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane zarówno na skalę rodzimą, jak i zagraniczną. Prosto i efektywnie reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na każdym kroku świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Czaszyn, Kalnica, Łukowe, Mokre, Morochów, Olchowa, Poraż, Sukowate, Średnie Wielkie, Tarnawa Dolna, Tarnawa Górna, Zahutyń, Zawadka Morochowska oraz na terenie całej Polski i Europy.