Usługi transportowe i spedycyjne Zaklików

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zaklikowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zaklików

Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za prawidłowo i punktualnie przeprowadzoną pracę. Nasze samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Ładunek przemieszczany poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Regularnie przewozimy towary o standardowych kształtach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami i nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. W obrębie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do potrzeb transportowanego ładunku stosowny środek przewozu. Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie.

Usługi spedycyjne Zaklików

Przebieg odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zadania wykonywane przez nas są w sposób sprężysty. Spedycja to dyscyplina, jaka porusza multum aspektów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej marce kwestie związane z współczesnym tematem. Przekazując w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć swobodę, iż pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. Organizacja transportów regionalnych i zagranicznych to obręb działań, którym porusza się nasza marka. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym opracowaniem dokumentacji. Do zadań naszej spedycji klasyfikuje się jednocześnie opracowywanie dokumentów związanych z transportem towarów. Dla każdego naszego zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu dopasowany do potrzeb transportowanego ekwipunku. W którymkolwiek z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć idealne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dąbrowa, Gielnia, Goliszowiec, Goliszowiec, Irena, Lipa, Łążek, Łysaków, Łysaków-Kolonia, Nowe Baraki, Stare Baraki, Szlakówka, Zdziechowice Drugie, Zdziechowice Pierwsze oraz na terenie całej Polski i Europy.