Usługi transportowe i spedycyjne Zakopane

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zakopanego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zakopane

Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną na czas pracę. Bezpieczny transport towarów to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Doręczamy i eksportujemy ekwipunki w całej Europie. Pełny proces przewozu ładunków, jest monitorowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Towar , jaki przewozi nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na szczególnie wysokim poziomie. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Zakopane

Spedycja to temat, który może być w rozmaity sposób odbierany poprzez odbiorców. Zaleca się zatem go zlecić sprawdzonej firmie. Dla każdego naszego zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb transportowanego ładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ładunku oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Do zagadnień naszej spedycji klasyfikuje się jednocześnie sporządzanie formularzy związanych z dowozem ekwipunków. Podczas obrotu transportu towarów mogą wystąpić różnego rodzaju problemy. W takich czasach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dociera na czas. Do założeń naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. Ekspresowo i sprawnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas przebiegu transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Poronin, Suche, Ząb oraz na terenie całej Polski i Europy.