Usługi transportowe i spedycyjne Zalewo

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zalewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zalewo

Samochody i naczepy, którymi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich fachu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania sprawnie i fachowo. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną zgodnie z postanowieniami pracę. Przemieszczany ładunek przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Najczęściej doręczamy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Zalewo

Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są wykonywane zarówno na skalę rodzimą, jak i zagraniczną. Błyskawicznie i elastycznie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas toku transportu. Do zajęć naszej spedycji zalicza się też sporządzanie kwestionariuszy związanych z dowozem ekwipunków. Podczas obrotu przewozu ładunków mogą wyniknąć rozmaitego gatunku kłopoty. W takich momentach jest ważna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. W każdej chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie podpowiedzieć znakomite wyjście z obszaru spedycji i transportu. Profesjonalizm i kompletne podejście do każdego z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji zadań przewozowych. Zajmujemy się też wykonaniem obowiązujących dokumentów do przebiegu realizacji przewozu ciężarów. Z myślą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego ładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bajdy, Barty, Bądki, Bednarzówka, Boreczno, Bukowiec, Dajny, Dobrzyki, Duba, Gajdy, Girgajny, Gubławki, Huta Wielka, Janiki Małe, Janiki Wielkie, Jaśkowo, Jerzwałd, Jezierce, Karpowo, Kątki, Kiemiany, Koziny, Kupin, Likszany, Matyty, Mazanki, Międzychód, Mozgowo, Nowe Chmielówko, Nowe Jaśkowo, Piekło, Polajny, Pozorty, Półwieś, Półwieś, Rąbity, Rucewo, Rudnia, Sadławki, Skitławki, Surbajny, Śliwa, Tarpno, Urowo, Wielowieś, Wieprz, Witoszewo, Zatyki oraz na terenie całej Polski i Europy.