Usługi transportowe i spedycyjne Żary

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Żar oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Żary

Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania poprzez nich zawodu. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Eksportujemy i importujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. W aktualnych czasach znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za terminowo i właściwie przeprowadzoną pracę. Bezpieczny przewóz towarów to wytyczna, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Często przemieszczamy ekwipunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Żary

W każdym z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zasugerować idealne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Do działań naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wiadomości jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Podczas planowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Organizujemy krajowe oraz międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Realizacja zasięgu naszej pracy jest równoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie rodzimym oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, dlatego też warto jest go oddelegować doświadczonej firmie. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru optymalnego środka przewozu. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niezwykle szybki i błyskawicznie podejmujemy elastyczne rozwiązania. Doświadczenie i profesjonalne podejście do pełnionych przez nas usług to właściwości, z jakimi identyfikuje się nasza marka. Do każdego z Kontrahentów przystępujemy wszechstronnie i szukamy dla niego stosowne rozwiązanie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biedrzychowice Dolne, Bieniów, Bogumiłów, Dąbrowiec, Drozdów, Drożków, Grabik, Kadłubia, Lubanice, Lubomyśl, Łaz, Łukawy, Marszów, Miłowice, Mirostowice Dolne, Mirostowice Górne, Olbrachtów, Olszyniec, Rościce, Rusocice, Sieniawa Żarska, Siodło, Stawnik, Surowa, Włostów, Złotnik oraz na terenie całej Polski i Europy.