Usługi transportowe i spedycyjne Zator

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zatoru oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zator

Przewożony ładunek poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za odpowiednio oraz terminowo przeprowadzoną pracę. Importujemy i eksportujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Do poprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu. Nasze samochody i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny docierają do określonego celu. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe załadunków. Bezpieczeństwo transportu ładunków to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Zwykle dowozimy ładunek o podstawowych rozmiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Klientami.

Usługi spedycyjne Zator

Nasza ekpia spedycyjna aranżuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i także ekwipunków całopojazdowych. Powierzając w nasze ręce ekwipunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasz team spedycyjny podczas projektowania transportu uzyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie potrzebny do przewozu ekwipunku. Na każdym z etapów naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować odpowiednie wyjście z obszaru przesyłek i transportu. W trakcie całego przebiegu przejazdu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego charakteru problemy. W takich sytuacjach istotna jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Do zadań naszej spedycji kwalifikuje się także opracowywanie dokumentów związanych z transportem towarów. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są realizowane także na skalę regionalną, jak i zagraniczną. Nasza specjalność to realizowanie profesjonalnych i dostosowanych do potrzeb Konsumenta usług w charakterze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są doświadczeni w spedycji i wyszukują idealne wyjścia dla Klientów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Graboszyce, Grodzisko, Laskowa, Łowiczki, Palczowice, Podolsze, Rudze, Smolice, Trzebieńczyce oraz na terenie całej Polski i Europy.