Usługi transportowe i spedycyjne Zawadzkie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zawadzkiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zawadzkie

Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania poprzez nich zawodu. Nasza załoga to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i fachowo. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Przemieszczany ekwipunek przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma oferuje usługi transportowe ładunków. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za właściwie i punktualnie przeprowadzoną pracę. Całkowity proces przewozu towarów, jest śledzony. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Dostarczamy oraz eksportujemy towary w całej Europie. Samochody i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu.

Usługi spedycyjne Zawadzkie

W każdej chwili naszej działalności na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie zasugerować stosowne rozwiązanie spośród zakresu spedycji i transportu. Nasz team spedycyjny podczas przygotowywania transportu uzyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem towaru i sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Przebieg przejazdu ładunków powierzony naszej marce jest regularnie pilotowany i kontrolowany. Z kolei w razie wszelakich komplikacji natychmiast następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością dostarczania ekwipunków na czas. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować doświadczonej marce. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym opracowaniem dokumentacji. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie konieczny do przewozu towaru. Do działań naszej spedycji należy tworzenie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas bardzo krótki i ekspresowo podejmujemy sprawne rozwiązania.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Kielcza, Żędowice oraz na terenie całej Polski i Europy.