Usługi transportowe i spedycyjne Zbąszyń

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zbąszynia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zbąszyń

Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. W aktualnych czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Głównie przemieszczamy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Eksportujemy i importujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Przemieszczany ekwipunek poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną zgodnie z ustaleniami pracę. Mamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Nasze pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do określonego celu.

Usługi spedycyjne Zbąszyń

Przekazując w nasze ręce ekwipunek możesz mieć swobodę, że pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Tok przewozu towarów zlecony naszej firmie jest regularnie kierowany i dozorowany. Z kolei w razie dowolnych komplikacji bezzwłocznie następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania ładunków na czas. Zadaniami naszej spedycji jest również tworzenie dokumentacji przemieszczanych ładunków. Zajmujemy się również wykonaniem nieodzownych kwestionariuszy do toku realizacji przewozu towarów. Szybko i elastycznie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas procesu transportu. Dla dowolnego naszego zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb przekazywanego ładunku. Do zadań naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przejazdy ładunków drobnicowych, jak i również towarów całopojazdowych. W którymkolwiek z momentów naszej pracy jesteśmy w stanie zaproponować adekwatne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chrośnica, Chrośnica, Dąbrowa, Łomnica, Nądnia, Nowa Wieś, Nowa Wieś Zbąska, Nowe Jastrzębsko, Nowy Dwór, Perzyny, Przychodzko, Przyprostynia, Stefanowice, Stefanowo, Strzyżewo, Zakrzewko oraz na terenie całej Polski i Europy.