Usługi transportowe i spedycyjne Zbąszynek

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zbąszynka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zbąszynek

Korzystając usług naszej marki uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Do sprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Zespół świetnie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Wwozimy i doręczamy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. W obrębie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do sensowności dostarczanego ładunku adekwatny środek przewozu. Cały proces transportu towarów, jest sprawdzany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar.

Usługi spedycyjne Zbąszynek

Do zajęć naszej spedycji kwalifikuje się też opracowywanie kwestionariuszy związanych z ładunkiem ładunków. Doświadczenie oraz fachowe podejście do pełnionych przez nas usług to cechy, z którymi identyfikuje się nasza marka. Do któregokolwiek z Kontrahentów przystępujemy kompleksowo i wyszukujemy dla niego znakomite rozwiązanie. Planujemy regionalne i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wyjątkowo krótki i natychmiast podejmujemy elastyczne rozwiązania. Sprawowana przez nas praca jest realizowana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz tożsama z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Spedycja to dziedzina, jaka zajmuje wiele elementów, stąd też warto oddelegować doświadczonej firmie sprawy związane z obecnym tematem. Nasza osada spedycyjna w trakcie organizowania transportu nabywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Realizując współpracę transportową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dopasowania stosownego środku transportu. W dowolnej chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie poradzić dogodne wyjście spośród obszaru spedycji i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bronikowo, Chlastawa, Dąbrówka Wielkopolska, Kosieczyn, Kręcko, Rogoziniec oraz na terenie całej Polski i Europy.