Usługi transportowe i spedycyjne Zduńska Wola

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zduńskiej Woli oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zduńska Wola

Korzystając usług naszej firmy osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Eksportujemy oraz importujemy ekwipunki w całej Europie. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Pojazdy i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za terminowo i dobrze przeprowadzoną pracę. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do sensowności przewożonego ładunku prawidłowy środek przewozu. Często dostarczamy towar o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma transportuje towar do ustalonego punktu z Klientem.

Usługi spedycyjne Zduńska Wola

Na którymkolwiek z kroków naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć odpowiednie wyjście z zakresu wysyłek i transportu. Do zadań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: właściwość towaru, trasa przewożenia ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem towaru i sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Spedycja to wyjątkowo rozległy temat, toteż w aktualnej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Nasza specjalność to organizowanie specjalistycznych i dostosowanych do potrzeb Konsumenta usług w zakresie spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są doświadczeni w spedycji i wyszukują adekwatne wyjścia dla Klientów. Nasza ekpia spedycyjna realizuje przewozy ładunków drobnicowych, jak i zarówno towarów całopojazdowych. Zajmujemy się też przygotowaniem potrzebnych kwestionariuszy do przebiegu realizacji przewozu ciężarów. Wdrażane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane także na skalę regionalną, jak również międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Andrzejów, Annopole Nowe, Annopole Stare, Beniaminów, Biały Ług, Czechy, Dionizów, Gajewniki, Gajewniki-Kolonia, Henryków, Izabelów, Izabelów Mały, Janiszewice, Karolew, Karsznice, Kęszyce, Kłady, Korczew, Krobanów, Krobanówek, Laskowiec, Maciejów, Michałów, Mostki, Ochraniew, Ogrodzisko, Opiesin, Ostrówek, Piaski, Polków, Poręby, Pratków, Rębieskie, Suchoczasy, Tymienice, Wiktorów, Wojsławice, Wólka Wojsławska, Wymysłów, Zamłynie, Zborowskie oraz na terenie całej Polski i Europy.